5 VÝHOD NOTEBOOKOV IDEAPAD

TENKÉ A ĽAHKÉ

Notebooky IdeaPad sú extra tenké a ľahké, vďaka čomu nielen dobre vyzerajú ale sa aj dobre prenášajú. Tieto vlastnosti ocenia najmä študenti, podnikatelia ale i ďalší užívatelia, ktorí sú často v pohybe a potrebujú mať notebook stále so sebou.

 

ŠTÝLOVÉ FARBY

Notebooky IdeaPad sú dostupné v rade decentných aj výrazných farebných prevedení a štýlových dizajnov. Nenechajte sa zviazať konvenciami a vyjadrite svoj osobitný štýl!

 

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Vďaka najnovším technológiám Lenovo notebooky IdeaPad ponúkajú extra dlhú výdrž na batériu. Bavte sa alebo pracujte počas celého dňa kedykoľvek a kdekoľvek len na jedno nabitie.

 

VYSOKÝ VÝKON

Vďaka procesorom Intel Core sú notebooky IdeaPad aj napriek svojim rozmerom a štýlovému vzhľadu vysoko výkonné a maximálne spoľahlivé. Sú tak vždy a bez zaváhania pripravené splniť aj vaše náročné úlohy.

 

NAJNOVŠIE TECHNOLÓGIE

Notebooky IdeaPad sú nabité najnovšími hardwearovými a softwearovými technológiami, ktoré zaisťujú rýchle spustenie,  úsporu energie, umožňujú viacdotykové ovládanie a maximalizujú výkon a užívateľský komfort pri práci aj zábave.